Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Jakie drzwi zastosowaliście u siebie przy wykończeniu wnętrz i czy jesteście zadowoleni z konkretnego rozwiązania? Szukam inspiracji ogólnie.

Yuri20

Posty: 1

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

Prawnik44

Posty: 23

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

Kwatuszek

Posty: 14

 
Te mi się bardzo podobają https://allegro.pl/oferta/revia-producent-drzwi-zewnetrzne-debowe-szyba-herb-10827584619, z herbem, bardzo ciekawy dodatek moim zdaniem, coś unikalnego. No i można ogarnąć razem z montażem, zabezpieczone przed wypaczeniem, więc takie drzwi to absolutny hit, jak remontujesz z myślą o kolejnych pokoleniach powiedzmy.

Kobitka22

Posty: 8

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

Kobitka22

Posty: 7

 
Z producentem masz oczywiście inną rozmowę, bo oni nawet wiedzą, jaki model drzwi do konkretnej aranżacji pasuje. Nie masz problemów z dopasowaniem.

drillmod

Posty: 27