Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie umieszczacie swoje strony www

Gdzie umieszczacie swoje strony www

Dzień dobry.

Moi współpracownicy potrzebują licznych kont pocztowych, co biorę pod uwagę wybierając hosting. Która z firm będzie w stanie spełnić moje oczekiwania?

VamnHopeHom

Posty: 12

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, jakie reklamuje moje usługi, więc żądania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 zł!

skupicccc24

Posty: 26

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla właścicieli stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania ogromnych sum pod warunkiem, że nasze serwisy nie generują ogromnego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

Zygzaczek3

Posty: 19

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

3nder

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

zeus83

Posty: 21

 
Cześć.

Hosting to usługa, jakiej wymagają wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

Wacław

Posty: 20

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na której pożądane byłoby oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP niezwykle ważne pliki, które mój usługodawca utracił, albowiem… nie robił kopii zapasowej danych!

Julian

Posty: 27