Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

paznokcie hybrydowe kraków, gdzie warto ?

paznokcie hybrydowe kraków, gdzie warto ?

Hej kochane. Będę robić pierwszy raz hybrydy i w ogóle nie mam pojęcia, gdzie udać się na manicure w Krakowie :(

Jarko445

Posty: 4

 
Z własnego już wielokrotnego doświadczenia z usługami salonu kosmetycznego polecam te usługi https://salonmagja.pl/. Wykonują tutaj mega profesjonalny manicure w Krakowie – jak dla mnie najlepszy.

345_14

Posty: 18

 
Osobiście dopiero od jakiegoś czasu korzystam z manicure w salonie, niemniej jednak powiem szczerze, że jakość, jeśli chodzi o Kraków to jest faktycznie różna. Można naciąć się na pseudo stylistkę, niemniej jednak także odszukać prawdziwego mistrza w swojej dziedzinie :) Testuję. Jak tylko znajdę sprawdzoną ofertę, na pewno się odezwę.

Sis45

Posty: 5

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś inne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i oczywiście z góry bardzo dziękuję.

labuh

Posty: 4

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała profesjonalnego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

Czarek

Posty: 22

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała fachowego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

miko_poz

Posty: 5