Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Arduino UNO, sprawdzony sklep?

Arduino UNO, sprawdzony sklep?

Hej.

Dziś jestem na etapie poszukiwania najlepszego wyświetlacza, który będzie funkcjonował jako Arduino LCD. Macie jakieś doświadczenie w zakresie dokonywania podobnego wyboru?

Dzięki z góry za rady.

Dziadek

Posty: 13

 
Żadnym zaskoczeniem nie był dla mnie fakt, że najpopularniejszym modułem jest Adruino UNO. Sam wybierałem go w przeszłości, gdy dopiero raczkowałem w tym temacie. Teraz posiadam nieco większe doświadczenie, więc z chęcią podzielę się swoją wiedzą na forum :)

Złoty

Posty: 22

 
Gdy w rachubę wchodzi oprogramowanie to nie sposób przejść obojętnie wobec Arduino IDE, jakiego umiejętna obsługa i kształcenie się w zakresie pisania kodu jest w stanie sprawić, że będziemy potrafili stworzyć kod na mikrokontrolery jednoukładowe. Bogata baza przykładów tylko sprzyja rozwojowi umiejętności.

Kopah

Posty: 16

 
Widzę, iż paru kolegów na tym forum rozwiało już wątpliwości na temat tego, w jaki sposób dokonać wyboru zestawu Arduino.

Kierowałem się identycznymi kryteriami i to w moim wypadku zdało egzamin. Nie mam pewności czy dacie radę sprostać wyzwaniu, natomiast mi się udało tylko dzięki determinacji. Wielokrotnie miałem już ochotę zrezygnować z dalszej nauki.

Biforr23

Posty: 16

 
Wybierając sklep z Arduino polecam skupić się na tym, aby wybrać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Potrafią się one różnić w sklepach internetowych dość dużo. Warto zadbać o to, aby nie przepłacić i zagwarantować sobie tanią wysyłkę. Ja tak robię.

zimek123456

Posty: 27

 
Moja przygoda ze środowiskiem Arduino IDE rozpoczęła się stosunkowo dawno.

Dokonałem wtedy zakupu w sklepie internetowym http://abc-rc.pl/Arduino odpowiedniego zestawu startowego, czego w żadnym stopniu nie żałuję. Rozpoczęła się wtedy moja znakomita przygoda z programowaniem, jaka mam nadzieję, iż będzie trwała jeszcze faktycznie długo.

Polecam ten sklep.

dspk666

Posty: 20

 
Przyznam szczerze, iż podłączenie wyświetlacza Arduino LCD nie sprawiło mi większego problemu.

Także jego wybór okazał się mniej skomplikowany niż to sobie wyobrażałem. Akurat ja miałem do wyboru wyświetlacze, jakie charakteryzowały się zielonym lub niebieskim podświetleniem. Na ich ekranie cyfry wyświetlały się w czarnym lub białym kolorze. Ich wybór to łatwa sprawa.

Waskijestem

Posty: 24