Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie można kupić tanio przekładnię planetarną ?

Gdzie można kupić tanio przekładnię planetarną ?

Cześć!

Żądam informacji o sklepach, które specjalizują się w sprzedaży elementów konstrukcyjnych do różnego typu automatów. Dzisiaj wymagam serwonapędu do własnej firmy, ale w przyszłości będzie mi potrzebny inny sprzęt.

Abaddon!123

Posty: 28

 
Ja tam akurat omijam sklepy online z takimi rzeczami. Mam swojego, sprawdzonego dostawcę, z którym współpracuję od dekady i łożyska zamawiam jedynie od niego. Te sklepy to niestety w wielu przypadkach idą w niskie ceny, żeby być konkurencyjnym dla klienta, niemniej jednak jak to już w życiu bywa traci na tym jakość.

France23

Posty: 19

 
Siemka, witam. Co do elektrowrzeciona to wydaje mi się, że fajną ofertę pod tym względem przygotował ebmia.pl. Kupuję tam systematycznie właśnie tego typu rzeczy i nie narzekam. Mają szeroki wybór i odpowiednie ceny, szczególnie jak się porówna z tym co proponują inni dostawcy. Sprawdź sobie zresztą na http://www.ebmia.pl/elektrowrzeciona-elektrowrzeciona-c-68_71.html czy takie modele Cię interesują, czy chodzi Ci o inny typ.

Kruszyn99

Posty: 28

 
No witam serdecznie!

Panie drogi, znam ten ból:) Moje poszukiwania na szczęście nie trwały zbyt długo. Śruba kulowa nie zdążyła mi się jeszcze śnić po nocach, ale i tak się naszukałem (biorąc pod uwagę mój brak cierpliwości). Najniezwyklej zależało mi na marce Hiwin za małe pieniądze. Taką ofertę przygotował sklep http://www.ebmia.pl. Jednak nie jedynie cena jest u nich na plus. Obsługa nastawiona na klienta, nie ma rzeczy nie do uzgodnienia.

Sebo

Posty: 16

 
Ulalala...dawno nie kupowałem takich części, zarówno już nie za niezmiernie się orientuję, gdzie obecnie należałoby robić zakupy. Sprawdziłem sklep, u którego ostatnio zamawiałem, a było to kilka lat temu i już nie istnieje, zarówno nic nie doradzę.

Pozdrawiam gorąco.

Kalleycle

Posty: 25

 
Całkiem nie tak dawno, też były mi potrzebne sterowniki. Na początku chciałem trochę przyoszczędzić i odszukałem taki sklep spod ciemnej gwiazdy, który sprzedawał za pół darmo, natomiast długo mi taki sterownik silnika krokowego nie podziałał :P Za drugim razem poszedłem w jakość i kupiłem produkt od nich – http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html. Ten sterownik pracuje bez zarzutu, więc moim zdaniem – należałoby.

Wertastable

Posty: 22

 
Uśmiecham się pod nosem, albowiem idealnie wiem jak dziś ciężko jest znaleźć porządny sklep, z takim sprzętem jak choćby falownik:) Ja pytałem po znajomych, pisałem na forach i w końcu dotarłem do paru ciekawych propozycji. Przekonał mnie w końcu sklep http://www.ebmia.pl/automatyka-falowniki-c-197_72.html, który proponuje falowniki LENZE w niesłychanie przyjaznych cenach. Wysyłka szybka, obsługa konkretna.

czlowiek488

Posty: 19