Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

olejek z drzewa herbacianego

olejek z drzewa herbacianego

Macie jakieś swoje sprawdzone hydrolaty, które ewentualnie możecie polecić? Sama bym po coś sięgnęła, ale nie chce kupować w ciemno więc jak coś możecie podpowiedzieć to będzie super. Zdecydowanie zależałoby mi na czymś co będzie miało taką delikatniejszą woń. Jak macie pod tym kątem jakieś opcje to się podzielcie.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Okazuje się, że faktycznie natura daje nam tyle opcji jeśli chodzi o możliwości kosmetyczne, że warto z tego wszystkiego korzystać. Ja już długi czas mam za sobą różne dziwne próby i potwierdzam, że z naturalnych kosmetyków wiele można wyciągnąć.

Hello98

Posty: 8

 
Właściwie jeśli chodzi o hydrolaty to takie prawdziwe powinny być pozbawione chemicznych dodatków, bo wtedy nie trzeba obawiać się ich stosowania, choć wiadomo, że przed zakupem warto sprawdzić czy faktycznie są takie 100% naturalne...

yaoks

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o prawdziwą naturę do pielęgnacji to zdecydowanie z oferty https://naturareceptura.pl polecam olej konopny bio 50 ml. Chyba już większość kobiet zdaje sobie sprawę z tego jak wiele cennych właściwości ma konopia. Tutaj olejek bio, bez dodatków, bez konserwantów, świetnie sobie radzi z pielęgnacją cery.

Fimnerty6

Posty: 25

 
Faktycznie co do olejków to jest to czysta natura i ja osobiście bardzo chętnie korzystam, choć moje koleżanki z pracy niektóre są sceptyczne. W sieci można sporo ofert w tym zakresie znaleźć, wystarczy tylko zainteresować się tematem.

miasto13

Posty: 14

 
Mnie udało się przestawić na produkty kosmetyczne naturalnego pochodzenia i jestem bardzo zadowolona, bo odżywienie skóry dużo lepiej wypada, widać efekty stosowania takich kosmetyków, nie ma podrażnień jak po tych sieciówkowych produktach.

Buła

Posty: 8

 
Naturalne olejki i oleje to super opcja do pielęgnacji, ja kupuje w sieci, bo wybór znacznie lepszy i ceny niższe więc warto z tego skorzystać.

Ciapek

Posty: 16

 
Każda kobieta pewnie jeśli chodzi o kosmetyki naturalne sama musi sobie wyrobić zdanie. Też musiałam nieco dojrzeć do nich nim zaczęłam je stosować, ale w przypadku hydrolatów to jest miłość od pierwszego użycia! Jestem pewna, że większość kobiet się ze mną zgodzi.

edmund

Posty: 2