Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

numery telefonów, gdzie warto ?

numery telefonów, gdzie warto ?

Często mam numery telefonów z Anglii. Nie wiem, kto do mnie dzwonił i nie wiem, w jaki sposób można to sprawdzić.

100%UP

Posty: 2

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, iż próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, jakie zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy zbadać niż potem za to wszystko płacić.

Lupusx

Posty: 11

 
Ostrożności nigdy nie jest za dużo. Raz miałem akcje, że myślałem, że dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, że to niestety jakaś firma, która naciąga osób. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy więcej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

Oklimas

Posty: 3

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wówczas działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

matek562

Posty: 13

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem bardzo zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to bardzo łatwe do zrobienia.

pawel253

Posty: 4

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, iż jest miejsce, które pozwala nam na odszukanie takich ludzi. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

edyta123

Posty: 7

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś odnajduje. Trzeba tylko uważać, bowiem mnóstwo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później kłopoty.

labuh

Posty: 14

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś istotnego i wtedy wpadamy w pułapkę, jaka może nas kosztować niezmiernie mnóstwo zdrowia. Niewątpliwie stracimy też niezmiernie mnóstwo swoich pieniędzy.

SZczecinek23

Posty: 8

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

x-berter

Posty: 11

 
U mnie działa to tak, że jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wtedy czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

Biforr23

Posty: 16