Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Podświetlane litery z plexi potrzebne! Gdzie można w dobrej cenie kupić solidne, świecące reklamy tego typu? Chciałbym zamontować coś takiego przy wejściu do budynku firmowego.

atek562

Posty: 10

 
Mam trochę dylemat aktualnie co do wyboru reklamy dla swojej restauracji. Dużo z tego co oferują sprzedawcy to trochę wygląda kiczowato jak dla mnie.

GGregbard

Posty: 19

 
Jestem po rozmowie z jedną agencją, która ma mi zrealizować zamówienie na większą partię reklam zewnętrznych i zobaczymy jak się ułoży współpraca. Dam znać za jakiś czas trochę więcej, jak już te reklamy będę miał w rękach.

labuh

Posty: 12

 
Ciekawe pomysły jeśli chodzi o reklamy zewnętrzne i wewnętrzne mają w Neobrand. Znajomy mi ich polecał, bo sam od nich kupował neony do swojego firmowego budynku. Szybki termin realizacji, słuchają sugestii klienta, nie ma problemów z kontaktem telefonicznym, można się było dogadać co do projektu.

Wojciech24

Posty: 17

 
Gdzieś na wylotówce z Warszawy na Gdańsk widziałem jakiś czas temu bardzo fajny pylon. To chyba był jakiś lakiernik, czy wulkanizacja, ale powiem, że naprawdę oryginalna reklama, dobrze wyglądająca i zrobiona z pomysłem.

SABUR

Posty: 10

 
Mam już od kilku lat pylon przy zjeździe na mój warsztat i powiem szczerze, że zauważyłem zwiększony ruch odkąd go postawiłem. Także jak najbardziej warta uwagi inwestycja.

Klarka45

Posty: 13