Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

tanie strony internetowe, kogo polecicie ?

tanie strony internetowe, kogo polecicie ?

Witam. Mam pytanie o strony internetowe tanio. Znacie jakąś porządną firmę projektową, jaka robi idealne strony? Czekam i dziękuję.

Lalka

Posty: 6

 
Dokładnie. Sama stronka nie wystarczy. Jak nie będziesz pisał sam, to najlepiej wybrać kogoś wiarygodnego, firmę, która zapewni ci dobrego copy. Ja na razie motam się sam, ale widzę, że to jednak nie moja dziedzina. Jeśli chodzi o strony internetowe tanio w Warszawie, to można znaleźć dużo takich propozycji. Trzeba je jednak dokładnie sprawdzić.

Laleczka

Posty: 18

 
Mnie też potrzebna jest stabilnie działająca stronka. Nie dla biznesu, ale to chyba bez znaczenia :) Jakbyście wiedzieli coś na temat tanich stron internetowych w Warszawie, piszcie.

Marioleczka

Posty: 8

 
Poczytaj dokładnie oferty. Im więcej piszą na stronie o sobie, tym lepiej poznasz ofertę. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej korzystać z usług tanie strony www, ale w tych większych firmach, która działają na rynku od lat.

Kitas

Posty: 6

 
https://strony365.pl to link do sprawdzonego usługodawcy. Robią bardzo ciekawe projekty stron www tanio w Warszawie. W abonamencie masz stronę, domenę, system cms, hosting wirtualny. Polecam z własnego doświadczenia.

Marioleczka

Posty: 10

 
Płacisz to wymagasz :) Z własnego doświadczenia polecam sprawdzić dokładnie, z jaką firmą projektową masz do czynienia. Nie każdy usługodawca oferujący strony www tanio w Warszawie to specjalista. Ja postawiłem na wiodącą firmę i mam pewność, że wszystko jest okej.

Kobitka22

Posty: 15

 
Internet rozwija się w ogromnym tempie. Nie ma mowy, żeby mieć dziś jakąkolwiek stronkę www. Obecnie trzeba się liczyć z nowoczesnymi technologiami. Z własnego doświadczenia wiem, że strony www tanio w Warszawie to szereg ofert. Żeby odszukać dobrego usługodawcę, trzeba poświęcić trochę czasu.

deruner56

Posty: 21

 
No też myślę, że jak już działać w sieci z biznesem, to profesjonalnie. Również stoję przed wyborem firmy projektowej. Liczy się dla mnie to, żebym miała pewność, że firma dostarczy mi wszystkich potrzebnych usług, a nie tylko takiej, która zapewnia strony www tanio. Planuję sukces, więc musi być mega profesjonalnie :D

Olekk

Posty: 9

 
To skorzystaj z wiodącej firmy projektowej. Tak naprawdę to nie chodzi o to, czy to będzie oferta stron internetowych tanio czy drogo. Musisz trafić na specjalistów, fachowców z prawdziwego zdarzenia :)

KamiKAzeDBC

Posty: 28

 
Strona www to owszem konieczność, lecz nie mam zamiaru sięgnąć z tanich stron www, a później okaże się, iż to stronka zupełnie niezabezpieczona, wolno działająca itd. :(

Nikuś23

Posty: 12