Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Czy można naprawić obraz z kasety vhs?

Czy można naprawić obraz z kasety vhs?

Szukam firmy (porządnej), jaka jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeżeli ktoś zna dobrą firmę lub może to zrobić we własnym zakresie proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie olbrzymią wartością więc proszę o pomoc jedynie profesjonalistów.

Ymooo2

Posty: 28

 
Taka kopia nagrania vhs może być znakomitym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

Grażyna12

Posty: 28

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego odszukać lecz może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca wspaniała lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

Szybka Krysia

Posty: 18

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

michal0120

Posty: 23

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania natomiast nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony odszukać porządny odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Sarenka

Posty: 18

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

Julian

Posty: 27

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie własne rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy dlatego też proszę o odpowiedzi.

Miki

Posty: 16

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie zaś wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w wyśmienitym stanie zaś zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć zaś zależy mi bardzo na tych kasetach.

@malpka

Posty: 22