Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Ubezpieczenie samochodowe, które ?

Ubezpieczenie samochodowe, które ?

Mam do was pytanie z serii motoryzacyjnych:) A konkretnie chodzi mi o leasing. Znacie firmy, które proponują indywidualne podejście do klienta i są w stanie dopasować ofertę do szczególnych potrzeb leasingobiorcy?

12Klaudi

Posty: 24

 
Jakiś czas temu, nawet nie tak dawno brałem kredyt na kupowanie auta, także jestem całkiem na świeżo:) My z żoną znaleźliśmy fajną ofertę na stronie http://www.cls.pl/kredyt_samochodowy. Oprocentowanie konkurencyjne, natomiast sama obsługa, to jak nas potraktowali – pełen profesjonalizm. Cały proces finansowania został przeprowadzony niesłychanie sprawnie, bez ściem i przeciągania w okresie.

Mogę ich polecić.

RuFiK

Posty: 21

 
Jeśli zależy Ci na tanich ubezpieczeniach samochodowych to wybór masz olbrzymi. Dziś prawie każda firma ma na stronce formularz do oszacowania składki. Wchodzisz, wypełniasz i otrzymujesz wstępną wycenę. Proste. Sprawdź sobie parę propozycji, porównaj i będziesz wiedział, jaka się najbardziej opłaca. Taka jest moja rada :)

ttaxi81

Posty: 19

 
Mam parę pomysłów, jeśli chodzi o dobry leasing. Parę firm już stestowałem na własnej skórze:P Nie zawsze były to pozytywne doświadczenia – niestety. Teraz korzystam z oferty firmy http://www.cls.pl i ich akurat mogę polecić. Oferta szyta na miarę. Tego brakuje na rynku. Warunki dopasowane do potrzeb i możliwości klienta. W zależności od tego czy masz mały, czy średni biznes, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już uznaną marką – taki pozyskasz leasing.

Laleczka

Posty: 18

 
Nie wiem jeszcze którą ofertę kredytową wybrać. Mam już na oku nawet konkretny samochód, ale trochę mam stracha przed podpisaniem umowy kredytowej. Chętnie też poczytam wasze opinie, może znajdę coś dla siebie.

Dzięki za taki wątek!

KHOT

Posty: 24

 
Hej.

Z mojego doświadczenia wynika, iż auto na kredyt to jedna z lepszych opcji. W sumie długo się wzbraniałem przed kredytowaniem i kupowałem tańsze, lecz też gorsze auta. Ciągle do nich dokładałem nie ulega wątpliwości...A ostatnio kupiłem nówkę sztukę i śmiga jak trzeba, praktycznie zero wizyt u mechanika.

omen100

Posty: 22

 
Jeśli miałbym coś doradzić odnośnie kredytów, to warto też zbadać inne fora, popytać znajomych, natomiast nawet odwiedzić konkretne firmy, zobaczyć jak się tam zajmują klientem. Dużo można się dowiedzieć na takiej – wizytacji :)

Powodzenia w poszukiwaniach!

Mr Frog

Posty: 19

 
Z tymi ubezpieczeniami to różnie bywa. Jak się przez te kalkulatory składek popatrzy, to niby wszędzie się opłaca, ale jak przychodzi do szczegółów to nagle wychodzą jakieś ukryte koszty. Ja wybrałem firmę cls, bowiem u nich wszystko jest jasne, rzetelne, bez żadnego wodzenia za nos. Pełen szacunek do klienta. Wydawałoby się, że taka oczywistość, ale nie dla wszystkich.

Rico

Posty: 23

 
Nie wiem, czy słyszałeś o mojej firmie, niemniej jednak myślę, że warto ją sprawdzić. CLS Leasing to marka z 10 letnim doświadczeniem na rynku. Obsługują firmy, niemniej jednak też klientów prywatnych. Mam u nich leasing na auta ciężarowe i jestem zaspokojony. Dbają o klienta. Nie jest tak jak w mnóstwo innych firmach, że jak podpiszą umowę to już ich klient nie interesuje. Doświadczone podejście i wobec tego ludzie ich wybierają.

Skrzypekq4

Posty: 23