Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ochrona życia rodziny, oferta

ochrona życia rodziny, oferta

Chciałbym zabezpieczyć przyszłość dziecka, natomiast nie wiem, jakie wybrać ubezpieczenie? Macie jakieś sposoby na to?

serum45

Posty: 1

 
Ukradli mi dwa auta, raz okradli mi dom, dlatego wiem, co to bezpieczny dom rodzina, dlatego wszystkim polecam, aby się zabezpieczyli bardzo dobrze. W ten sposób możecie naprawdę bardzo dużo na tym zyskać.

mirekp2005

Posty: 22

 
Na temat ochrony życia i zdrowia dla 55 plus znajdziecie informacje tutaj https://dlamojejrodziny.pl/ochrona-zycia-i-zdrowia-55plus.html. Korzystamy z tego i jestem zawsze bardzo zadowolony. Zajrzyjcie tam, a sami się o tym przekonacie.

sertus

Posty: 4

 
Im człowiek jest starszy tym bardziej powinien myśleć o ochronie życia 55 plus. To nie są żarty. W Polsce wiele osób tego wieku nie dożywa. Niestety, ale te średnie wieku w Polsce są zawyżane przez osoby, które przeżyły wojny. My już mamy problem, aby do tego wieku dożyć.

y-grek56

Posty: 7

 
W Polsce osoby starsze powinny być objęte ochroną życia i zdrowia 55 plus, bo to dla nich bardzo dobre zabezpieczenie. W ten sposób mogą łatwiej się dostać do specjalistów. Mogą również ich rodziny skorzystać z polisy jest im się coś stanie. Im więcej jest zabezpieczeń tym lepiej dla nas i warto zawsze o tym pamiętać.

radek

Posty: 3

 
Korzystam z ubezpieczenia oszczędnościowego dla rodziny. Niezwyklej może płace niż korzystam. Mamy nadzieje, iż jak przyjdzie czas to sporo będę mógł na tym zyskać? Taki jest zamiar tego płacenia. Wybrałem porządną firmę, wobec tego myślę, iż wszystko będzie bardzo dobrze.

Wariat

Posty: 7

 
Rodzic dobrze wie, że bezpieczna przyszłość dzieci jest bardzo ważna. Tylko nie zawsze nas na to stać. Tym, którzy się wydaje, że otrzymujemy pieniądze od rządu i na wszystko wystarczają są w błędzie. Dziecko to o wiele więcej pieniędzy miesięcznie niż pięćset złotych. Oczywiście, jeśli ktoś o takie dziecko naprawdę dba.

jurecekk5

Posty: 8

 
Ubezpieczeń jest bardzo dużo, dlatego nie wiadomo, co właściwie wybrać. Sam się w tym wszystkim gubię. Zawsze zgłaszam się do specjalistów, którzy są w stanie mi pomóc. W ten sposób nie musze analizować tych umów, bo oni wszystko mi dokładnie przedstawiają.

Buła

Posty: 13