Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Suplement na pasożyty

Suplement na pasożyty

Jak domowymi sposobami można się pozbyć pasożytów? Możecie wskazywać też naturalne produkty. Chemia odpada, bo u mnie w rodzinie sporo uczuleń na składniki ropopochodne.

andrew66

Posty: 13

 
Medycyna naturalna działa na pasożyty dość skutecznie, więc nie trzeba się truć chemią. Jak naturalne specyfiki nie pomagają to podejmujesz bardziej zaawansowane działania. Zasada się sprawdza.

Marioleczka

Posty: 17

 
Mnie zawsze uczono, żeby nie jeść surowych produktów. Na urlopie złamałem zasadę, no i zgadnijcie? Oczywiście zakażenie pasożytnicze. W laboratorium wykazane. Twarz mi się strasznie zmieniła od pasożytów, ciągłe zmęczenie, doszła bezsenność i duże bóle stawów. Jakby pasożyt zabierał całą energię. Leczyłem się ecoDetoxem z polecenia znajomej, naparem z czosnku i wszystkimi gorzkimi przyprawami.

Boss

Posty: 13

 
Wszystkie gorzkie rośliny działają pozytywnie na pasożyty, w tym czosnek, pestki dyni, ewentualnie goździk.

david011

Posty: 28

 
Bierz pod uwagę wszystkie suplementy z dużą dawką chromu i gorzkiej pomarańczy przy leczeniu pasożytów. Działa i mało inwazyjna metoda.

pawel253

Posty: 8

 
Jak się leczysz z pasożytów to trzeba przejść na dietę, uwzględnić zioła w jadłospisie i suplementy typowo oczyszczające.

david011

Posty: 13