Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Kto da namiar na dom weselny w Krakowie ?

Kto da namiar na dom weselny w Krakowie ?

Hejka, poszukuje należytego miejsca na mój wesele. Sala winna być niezwykle ogromna, albowiem moje ślub będzie gigantyczne. Zaproszonych gości jest dwieście więc szykuje się wielka impreza. Może znacie takie miejsce? Bardzo zależy mi aby było ono zadbane i eleganckie, cena nie gra roli.

Czekam na wasze propozycję i z góry dziękuję.

Gargamel5

Posty: 26

 
Cześć, słyszałam, że bardzo dobrą salę można wynająć w http://www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy jedynie moi znajomi bardzo ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, że pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo znalazłam wasze forum ;)

Motospec

Posty: 16

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam ale mogę wam podpowiedzieć, że w Internecie odszukacie dla siebie właściwa salę, albowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

Grażyna12

Posty: 28

 
Hej poszukuję domu weselnego bowiem niedługo będę wychodziła za maż i żąda pilnie zarezerwować termin, tylko nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Powinna być znaczna, bowiem mamy sto ludzi zaproszonych. Będę ogromnie wdzięczna.

Webmaster

Posty: 24

 
Cześć, słyszałam, że sporo osób niesłychanie poleca salę http://www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, które można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje wesele mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, że nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Gregor55

Posty: 19

 
Witam wszystkich bardzo serdecznie, posiadam podobny kłopot ze odnalezieniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeżeli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę ogromnie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością albowiem moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

Tadzin

Posty: 18

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu ponieważ liczę na to, iż ktoś poda bardzo fajne miejsce, w jakim będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie tylko tych najlepszych miejsc, z których byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

Katolik

Posty: 24