Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

filtr do butelki, poszukuję !!

filtr do butelki, poszukuję !!

Korzystacie z butelek dafi? To się opłaca kupować czy nie za niesłychanie? Zastanawiam się nad kupnem butelki i nie wiem, co z tym wykonać?

alilcjaa

Posty: 1

 
Ofert na filtry dafi do butelek jest niezwykle dużo. Na pewno każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Wystarczy zbadać, jaki mamy model butelki, a potem czyhamy niezwykle dokładnie opisy. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem są zakupy robione tylko przez Internet.

Lupusx

Posty: 4

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i prosta w obsłudze, dlatego mam ją często przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest prosto taką odnaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką zrobić? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

Yuri20

Posty: 5

 
Korzystam, na co dzień z filtrów przepływowych i jestem bardzo zadowolony. Woda nie była najlepszej, jakości ale teraz się to zmieniło, dlatego takie rozwiązanie polecam innym. Nie kosztuje taka cała instalacja dużo i można ją samodzielnie sobie zamontować.

Boss

Posty: 13

 
Niezwykle duży wybór filtrów dafi do butelek jak i pod zlew można odszukać na stronie internetowej https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-do-wody.html. Wszystko jest opisane niezwykle dokładnie, wobec tego każdy na pewno znajdzie coś, co pasuje do jego dzbanka czy butelki.

Acclaim

Posty: 10

 
Ofert na filtry dafi do butelek jest bardzo dużo. Na pewno każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Wystarczy sprawdzić, jaki mamy model butelki, a następnie czyhamy bardzo dokładnie opisy. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem są zakupy robione tylko przez Internet.

Dziadek

Posty: 13

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, dlatego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Szybka Krysia

Posty: 19

 
Raz chyba na miesiąc wymieniam filtry w dzbankach i jest w porządku. Te filtry potrafią nawet kamień usuwać. Dla mnie to praktyczne rozwiązanie, które polecam innym.

jpyzio

Posty: 7

 
Z tego, co wiem filtry do butelek dafi są wymienne. Tak samo to działa jak w przypadku dzbanków. Na stronie producenta można odnaleźć ofertę z takimi filtrami, zatem z ich zakupem nie będziemy mieć żadnych kłopotów.

labuh

Posty: 6

 
Z tego, co wiem filtry do butelek dafi są wymienne. Tak samo to działa jak w przypadku dzbanków. Na stronie producenta można znaleźć ofertę z takimi filtrami, dlatego z ich zakupem nie będziemy mieć żadnych problemów.

micko

Posty: 5